KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 8605429
nr 860 5429
Adrian van Arkel
(1924-2006), Sverige
Träsnitt, Adrian van Arkel, torghandlare, 62/75, signerad, motivet: 22x18
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 november 2013
kl 20:05:36
18/11 04:37:21
Adrian van Arkel
Läs mer om Adrian van Arkel